Blog

Workshop s Robertem Vano

Sobota, Září 14th, 2013

V průběhu soboty 14. září jsem měl tu možnost zúčastnit se díky spolupráci s firmou Nikon workshopu pod vedením Roberta Vano a Tomáše Durňáka.

_DSC9701

I přes kombinaci natěšení a prvotní skepse k podobnému typu kurzu musím uznat že celý den byl hodně inspirativní a tomu kdo se otevřel novým poznatkům mohl přinést hodně svěží vítr do jeho fotografické tvorby. To platí jak pro naprosté začátečníky kteří ten den drželi poprvé v ruce zrcadlovku tak pro pokročilejší fotografy. Během ubíhajícího kurzu, probírání teorie fotografie, životního příběhu, postřehů a tipů z různých focení šlo jasně vidět jak se účastníci spouští hlouběji do tajů světla a jeho vazby na výslednou fotografii.  Pokročilejší fotografové zajisté ocenili části věnované komunikaci s modelem a modelkou. Oba mimochodem skvělí profesionálové.

_DSC9578 _DSC9582

Doufám že v budoucnu bude více možností účastnit se obdobných akcí a pokud vás zajímá fotografie a nechcete jen „cvakat“ fotky z dovolené, určitě doporučuji využít v budoucnu obdobné příležitosti.

Mé díky patří celému týmu ARTP za organizaci workshopu, firmě Nikon za možnost zůčastnit se a samozřejmě Robertu Vano a Tomáši Durňákovi za skvělé vedení kurzu.

Zde k nahlédnutí pár výsledných fotografií které jsem měl možnost zachytit v průběhu dne:

_DSC9681 _DSC9674-2 _DSC9658 _DSC9644 _DSC9620 _DSC9598 _DSC9576

Líbí se? Sdílej dále.Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email

Komentáře

comments

Read More

Comments (1)

  1. Martin HEnych
    Září 16th, 2013

    Pěkné, jen tak dále.

Vložte komentář