Blog

Workshop s Robertem Vano

Sobota, Září 14th, 2013

V průběhu soboty 14. září jsem měl tu možnost zúčastnit se díky spolupráci s firmou Nikon workshopu pod vedením Roberta Vano a Tomáše Durňáka.

_DSC9701

I přes kombinaci natěšení a prvotní skepse k podobnému typu kurzu musím uznat že celý den byl hodně inspirativní a tomu kdo se otevřel novým poznatkům mohl přinést hodně svěží vítr do jeho fotografické tvorby. To platí jak pro naprosté začátečníky kteří ten den drželi poprvé v ruce zrcadlovku tak pro pokročilejší fotografy. Během ubíhajícího kurzu, probírání teorie fotografie, životního příběhu, postřehů a tipů z různých focení šlo jasně vidět jak se účastníci spouští hlouběji do tajů světla a jeho vazby na výslednou fotografii.  Pokročilejší fotografové zajisté ocenili části věnované komunikaci s modelem a modelkou. Oba mimochodem skvělí profesionálové.

_DSC9578 _DSC9582

Doufám že v budoucnu bude více možností účastnit se obdobných akcí a pokud vás zajímá fotografie a nechcete jen „cvakat“ fotky z dovolené, určitě doporučuji využít v budoucnu obdobné příležitosti.

Mé díky patří celému týmu ARTP za organizaci workshopu, firmě Nikon za možnost zůčastnit se a samozřejmě Robertu Vano a Tomáši Durňákovi za skvělé vedení kurzu.

Zde k nahlédnutí pár výsledných fotografií které jsem měl možnost zachytit v průběhu dne:

_DSC9681 _DSC9674-2 _DSC9658 _DSC9644 _DSC9620 _DSC9598 _DSC9576

Líbí se? Sdílej dále.Share on Facebook
Facebook
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Email this to someone
email

Komentáře

comments

Read More

Comments (1)

  1. Martin HEnych
    Září 16th, 2013

    Pěkné, jen tak dále.

Vložte komentář